Koloseum - 11.05. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum - 11.05. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum

Czas na kolejny magazyn Koloseum. Tym razem w naszym studiu pojawi się wielu wartościowych gości - zarówno ze świata MMA, jak i pięściarstwa. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

Magazyn poprowadzi duet Łukasz Jurkowski & Paweł Wyrobek. W studiu pojawią się także stali eksperci: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta i Bartłomiej Stachura (Lowking.pl).

 

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Jędrzejczyk przeszła operację. "Wrócę do robienia tego, co kocham"

 

Nie zabraknie również gości. To wydanie programu będzie wyjątkowo bogate, jeśli chodzi o obsadę. Zaproszenie przeyjęli bowiem: najcięższy mistrz świata w historii polskiego boksu Łukasz Różański, promotor Tomasz Babiloński, a także dwie nadzieje federacji FEN - Bartłomiej Dragański i Damian Rzepecki.

 

Wirtualnie z magazynem połączy się natomiast Marcin Tybura. Zawodnik UFC jest w trakcie przygotowań do walki z Tomem Aspinallem. Pojedynek zaplanowano na 22 lipca.

 

W programie przeanalizujemy niedawne starcie pomiędzy Aljamainem Sterlingiem a Henrym Cejudo, zapowiemy też weekendowe gale. Poza tym porozmawiamy z naszymi gośćmi.

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Puncher Extra Time 31.10

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie