Gol Polaka z Milanem! Sensacyjna porażka półfinalisty Ligi Mistrzów (WIDEO)

Gol Wiśniewskiego z Milanem.

Przemysław Wiśniewski z golem przeciwko Milanowi! Spezia niespodziewanie wygrała 2:0 z półfinalistą Ligi Mistrzów.

Wiśniewski, podobnie jak Bartłomiej Drągowski i Arkadiusz Reca, rozpoczął spotkanie w pierwszym składzie. W drugiej połowie na murawie zameldował się czwarty z Polaków ze Spezii - Szymon Żurkowski. W 75. minucie były obrońca Górnika Zabrze otworzył wynik meczu, zdobywając tym samym swoją debiutancką bramkę na boiskach Serie A.

Jak się okazało, bramka Wiśniewskiego nie była ostatnią w tym meczu. Wynik na 2:0 podwyższył Sebastiano Esposito, który - jak się okazało - ustalił tym samym rezultat.

Gol Wiśniewskiego w meczu Spezia - Milan:

24-latek z Zabrza do Spezii trafił kilka miesięcy temu, zastępując Jakuba Kiwiora, który przeniósł się do Arsenalu. Spezia zapłaciła Venezii za Polaka cztery miliony euro.

Spezia walczy o utrzymanie, z kolei Milan - o awans do Ligi Mistrzów. Podopieczni Leonardo Sempliciego mają na swoim koncie 30 punktów i wygląda na to, że do końca sezonu będą walczyć o pozostanie w piłkarskiej elicie.