Co za zagranie Novaka Djokovicia! Kibice byli zachwyceni (WIDEO)

Novak Djoković zachwycił kibiców

Novak Djoković nie przestaje zaskakiwać! Serb w meczu 1/8 finału turnieju ATP w Rzymie popisał się swoimi niesamowitymi umiejętnościami i zachwycił kibiców.

Naprzeciwko Djoković w meczu 1/8 finału turnieju ATP w Rzymie stanął Cameron Norrie. Serbski tenisista już od początku dominował na korcie. Obecny lider rankingu ATP na starcie pojedynku wygrał trzy gemy z rzędu. Brytyjczyk zaczął gonić wynik, ale przewaga zdobyta przez Djokovicia wystarczyła, by Serb wygrał pierwszego seta 6:3.

Początek kolejnej partii był już bardziej wyrównany. Obaj zawodnicy byli w stanie obronić swoje gemy serwisowe. Przy wyniku 1:1 w drugiej części meczu "Djoko" popisał się swoimi umiejętnościami.

Już wydawało się, że Norrie w tej akcji bez problemu przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mimo to wielokrotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych był w stanie dobiec do mocno zagranej piłki, a następnie świetnym passing-shotem zdobyć punkt. Kibice oglądający rywalizację nagrodzili Serba gromkimi brawami.

Ostatecznie Djoković wygrał drugiego seta 6:4 i tym samym zapewnił sobie awans do ćwierćfinału tegorocznej imprezy w na Półwyspie Apenińskim.