ATP w Rzymie: Stefanos Tsitsipas - Borna Corić. Relacja i wynik na żywo

Stefanos Tsitsipas i Borna Corić zmierzą się w meczu ćwierćfinałowym turnieju ATP w Rzymie. Który z nich okaże się lepszy i awansuje do półfinału? Relacja i wynik na żywo meczu Tsitsipas – Corić na Polsatsport.pl.

Awans do ćwierćfinału turnieju w Rzymie Stefanos Tsitsipas wywalczył, pokonując Lorenzo Musettiego. Grek pokazał swoją wyższość w obu setach, wygranych 7:5, 7:5. Z kolei Borna Corić pojedynek w 1/8 finału rozpoczął od przegranej w pierwszym secie 3:6 z Włochem Fabianem Marozsanem. W kolejnych dwóch partiach lepszy okazał się już jednak Chorwat, ostatecznie triumfując 2:1 (3:6, 6:4, 6:3).

Wyżej notowany jest Tsitsipas, plasujący się na piątym miejscu rankingu ATP. Corić to z kolei 16. rakieta świata. Tenisiści ostatni raz mierzyli się ze sobą na początku stycznia w rozgrywkach United Cup w Australii, gdzie po trzysetowym pojedynku lepszy okazał się Tsitsipas. Bilans spotkań jest jednak korzystniejszy dla Chorwata, który wygrał trzy wcześniejsze mecze.

Relacja i wynik na żywo z meczu Tsitsipas – Corić na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.