King Promotion Boxing Night 3: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
King Promotion Boxing Night 3: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online
Fot. King Promotion
King Promotion Boxing Night 3: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Przed nami gala King Promotion Boxing Night 3 w Przecławiu. Na kibiców czekają pojedynki w boksie olimpijskim, boksie zawodowym, cage boxing, MMA oraz K-1. Zanim jednak zawodnicy będą krzyżowali rękawice, zostaną oficjalnie zważeni. Transmisja ceremonii ważenia przed galą King Promotion Boxing Night 3.

Łącznie na kibiców czeka dziewięć starć. W walce wieczoru wystąpi Dawid Romański. Najlepszy polski zawodnik kategorii muszej zmierzy się z Yaroslavem Chokobokiem. W co-main evencie w formule Cage Boxing dojdzie do pojedynku Filipa Bątkowskiego z Arturem Gierczakiem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Błachowicz podekscytowany przed walką z Pereirą. "Rywal takiego kalibru motywuje mnie do pracy" 

 

Jednym z najciekawszych nazwisk w karcie walk piątkowej gali jest Filip Kamysz. Zawodnik z Tczewa uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia w polskim MMA. Jego rywalem będzie Kacper Sarbak. 

 

Interesująco zapowiada się również występ Bohdana Danilko. Wicemistrz świata w formule K-1 stoczy bój z sześciokrotnym mistrzem Polski Maciejem Błażewiczem. 

 

Transmisja ceremonii ważenia przed King Promotion Boxing Night 3 w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o 18:00. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie