ATP w Rzymie: Daniił Miedwiediew - Stefanos Tsitsipas. Relacja i wynik na żywo

W drugim półfinale turnieju ATP w Rzymie Daniił Miedwiediew zagra ze Stefanosem Tsitsipasem. Który zawodnik awansuje do finału? Relacja i wynik na żywo meczu Danił Miedwiediew - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl.

Będzie to spotkanie zawodników z czołówki rankingu ATP. Miedwiediew zajmuje w nim trzecie miejsce, z kolei Tsitsipas jest piąty.

Tsitsipas podczas zmagań w stolicy Włoch prezentuje znakomitą dyspozycję. W drodze do finału wygrał wszystkie cztery mecze bez straty seta. Miedwiediew stracił natomiast jednego seta i było to w rywalizacji Bernabe Zapatą Mirallesem.

Ostatni mecz między tymi zawodnikami miał miejsce w listopadzie podczas turnieju w Turynie. Tsitsipas wygrał w Miedwiediewem 2:1.

Relacja i wynik na żywo meczu Danił Miedwiediew - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.