Serie A: AS Roma - Salernitana. Relacja i wynik na żywo

Powoli zbliżają się do końca rozgrywki włoskiej Serie A. AS Roma zagra na własnym stadionie z Salernitaną w meczu w ramach 36. kolejki tych rozgrywek. Relacja i wynik na żywo meczu AS Roma - Salernitana na Polsatsport.pl.

Rzymianie kilka dni temu awansowali do finału Ligi Europy, gdzie zmierzą się z Sevillą. W Serie A czekają na zwycięstwo od pięciu spotkań. Ostatni raz trzy punkty zainkasowali w połowie kwietnia, kiedy pokonali 3:0 Udinese. W poprzedniej serii spotkań zremisowali 0:0 na wyjeździe z Bologną.

Salernitana ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. W ostatniej kolejce wygrała 1:0 z Atalantą i było to przerwanie serii trzech meczów bez zwycięstwa. W tym roku w delegacji ekipa prowadzona przez Paulo Sousę wygrała jedno spotkanie. Było to starcie z Lecce pod koniec stycznia.

Pierwszy raz w tym sezonie oba zespoły spotkały się w połowie sierpnia. AS Roma wygrała na wyjeździe 1:0 po bramce Bryana Cristante.

Relacja i wynik na żywo meczu AS Roma - Salernitana na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:30.