Finał Pucharu Grecji: AEK - PAOK. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Już w środę dwóch reprezentantów Polski stanie naprzeciw siebie w starciu o Puchar Grecji. Który z nich będzie mógł unieść w górę prestiżowe trofeum? Grający w AEK Damian Szymański czy broniący barw ekipy z Salonik Tomasz Kędziora? Relacja i wynik na żywo meczu finałowego AEK - PAOK FC na Polsatsport.pl.

Dużo kontrowersji niesie za sobą starcie o krajowy puchar w Grecji. Tamtejsze władze w obawie przed zamieszkami rozważały nawet rozegranie finału poza granicami kraju (np. w Polsce albo Albanii), ale ostatecznie nie zdecydowały się na taki krok. Decydujące spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym terenie w mieście Wolos. Areną zmagań będzie stadion Panthessaliko, a trybuny pozostaną całkowicie puste. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener Motoru Lublin w akcji, czyli szambo znów wybiło

 

W takiej atmosferze o końcowy triumf przyjdzie rywalizować dwóm reprezentantom Polski. Faworytem spotkania jest mimo wszystko AEK, którego piłkarzem jest Damian Szymański. Zawodnicy z Aten w tym sezonie okazali się najlepsi w rozgrywkach ligowych i zdobyli trzynasty w historii klubu tytuł. Ich marzenia o kolejnym trofeum spróbuje pokrzyżować PAOK, gdzie w formacji defensywnej zobaczymy zapewne od pierwszych minut Tomasza Kędziorę. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu finałowego AEK - PAOK FC na Polsatsport.pl. Początek o godz. 19.30.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie