WTA w Strasburgu: Magda Linette - Anastazja Pawluczenkowa. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Po średnim początku turnieju w wykonaniu Magdy Linette, Polka w drugiej rundzie stanie przed jeszcze trudniejszym wyzwaniem. W środę na korcie w Strasburgu jej rywalką będzie Anastazja Pawluczenkowa. Relacja na żywo z meczu Magda Linette - Anastazja Pawluczenkowa na Polsatsport.pl.

Mało kto spodziewał się, że Magda Linette będzie miała takie problemy z awansem do drugiej rundy turnieju. W Strasburgu rozstawiona z numerem pierwszym Polka długo, bo przez ponad dwie godziny, męczyła się z Cristiną Bucsą. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Magda Linette w drugiej rundzie turnieju w Strasbourgu. Nie obyło się bez problemów

 

Ostatecznie po ponad dwóch godzinach wyrównanej walki, Linette awansowała do drugiej rundy. W niej na Polkę czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Wracająca do formy Anatazja Pawluczenkowa w pierwszym meczu pokonała rodaczkę Angelinę Gabujewą. W przeciwieństwie do Linette zrobiła to w dwóch setach. To sprawia, że w środowym pojedynku z naszą zawodniczką, Rosjanka będzie bardziej wypoczęta. 

 

Obie zawodniczki na korcie spotkały się do tej pory tylko raz, podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Wówczas górą była Pawluczenkowa, która pokonała Polkę w dwóch setach (6:0, 6:3). W środę nasza zawodniczka będzie mogła zrewanżować się rywalce. 

 

Relacja na żywo z meczu Linette - Pawluczenkowa na Polsatsport.pl. Początek o godz. 12:30.

K.P, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie