Magazyn Koloseum - 25.05. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum - 25.05. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Czas na kolejny odcinek Koloseum

Jan Błachowicz będzie gościem kolejnego odcinka magazynu Koloseum. Wraz z najlepszym polskim zawodnikiem MMA, w studiu pojawi się również jego nowy trener Michał Mankiewicz. Koloseum w czwartek od 20:00 w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka w części poświęconej MMA w czwartkowym Koloseum będą: Jan Błachowicz, jego nowy trener Michał Mankiewicz, oraz nasz ekspert Bartłomiej Stachura (Lowking.pl).

 

ZOBACZ TAKŻE: Dwóch mistrzów olimpijskich z Rosji otrzymało zakaz startu na MŚ w taekwondo

 

Głównym tematem będą przygotowania Jana Błachowicza do walki z Alexem Pereirą, która odbędzie się w lipcu podczas UFC 291. Co o swoim rywalu sądzi sam Błachowicz, a także jego nowy szkoleniowiec?

 

W miniony weekend miało miejsce zwycięstwo Karoliny Kowalkiewicz nad Vanessą Demopoulos. Polska zawodniczka pokonała Demopoulos (9-5, 1 KO, 4 SUB) na gali UFC w Las Vegas. Jakie dalsze plany w organizacji ma Polka, która zanotowała już trzeci triumf z rzędu?

 

W programie oprócz wypowiedzi Błachowicza czy Kowalkiewicz, posłuchamy również Darii Albers, Ondreja Novotnego (właściciel organizacji Oktagon MMA) czy Piotra Kuberskiego. Zapowiemy galę FEN 46, która odbędzie się 27 maja w Pile.

 

W części bokserskiej porozmawiamy o kontrowersjach po werdykcie w walce Haney - Łomaczenko i połączymy się z Damianem Wrzesińskim, który w sobotę zmierzy się z Anthonym Cacace o pas mistrza świata IBO w wadze superpiórkowej. W studiu zasiądzie ekspert Polsatu Sport Przemysław Saleta.

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o 20:00.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie