Polski siatkarz dowiedział się z Facebooka, że zostanie bez klubu. Jego reakcja podbija sieć

Siatkówka

W polskiej siatkówce trwa gorący okres transferowy. Jak się okazuje - na tyle gorący, że niektórzy o pożegnaniu z klubem dowiadują się... za pośrednictwem Facebooka.

Zespół Cerrad Enea Czarni Radom zamieścił na swoim koncie informację o rozstaniu z Piotrem Łukasikiem. Kontrakt przyjmującego wygaśnie 31 maja i nie zostanie przedłużony.

 

ZOBACZ TAKŻE: Idealny start sezonu! Polska rozbiła Francję

 

W informacji nie byłoby niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że skomentował go sam siatkarz, który zasugerował, że o pożegnaniu... dowiedział się właśnie dzięki temu postowi. "Dziękuję za informację" - napisał Łukasik.

 

 

 

Jego komentarz zebrał dziesiątki odpowiedzi i setki polubień. Co ciekawe, sam klub nie odniósł się natomiast do tego wpisu.

 

Łukasik trafił do Radomia w zeszłym roku. W barwach Czarnych wystąpił w 25 meczach, na które złożyło się 76 setów. Zdobył łącznie 197 punktów, pomagając drużynie w utrzymaniu w PlusLidze.

 

Wcześniej przyjmujący grał także między innymi w Ślepsku Malow Suwałki, Grupa Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, ONICO Warszawa czy BBTS Bielsko-Biała. Łukasik ma 28 lat.

 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie