Polska - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

Inauguracyjne spotkanie reprezentacji Polski siatkarzy zakończyło się po pięciosetowej walce. W piątek Biało-Czerwoni ponownie zmierzą się z ekipą Michała Winiarskiego. Kto okaże się lepszy tym razem? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy na Polsatsport.pl.

Czwartkowe spotkanie dostarczyło kibicom siatkówki wielu emocji. Mecz nie rozpoczął się po myśli Biało-Czerwonych, którzy premierową odsłonę przegrali 21:25. W kolejnej partii również lepiej prezentowali się zawodnicy trenera Michała Winiarskiego. Niemcy mieli już nawet piłkę setową, ale Polakom udało się odrobić stratę i po zaciętej końcówce to oni triumfowali 26:24.

Trzeci set miał zupełnie inny obraz. Reprezentanci Polski poprawili skuteczność w ataku i już na początku partii wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddali do końca seta, wygrywając 25:19. W czwartej odsłonie warunki ponownie zaczęła dyktować reprezentacja Niemiec, triumfując 25:17 i tym samym doprowadzając do remisu. O wyniku inauguracyjnego spotkania w sezonie 2023 zadecydował tie-break, w którym Polacy musieli uznać wyższość niemieckiego zespołu.

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.