Ruchy transferowe w PlusLidze! Libero odchodzi z klubu

Siatkówka
Ruchy transferowe w PlusLidze! Libero odchodzi z klubu
fot. PAP/Bartłomiej Wójtowicz

Szymon Gregorowicz odchodzi z zespołu LUK Lublin - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Libero lubelskiego zespołu żegna się z zespołem po dwóch latach.

Szymon Gregorowicz pożegnał się z kibicami na łamach oficjalnej strony lubelskiego zespołu.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Liczymy na medale igrzysk olimpijskich". Sebastian Świderski wprost o celach reprezentacji Polski

 

"Pobyt w Lublinie będę wspominał bardzo dobrze. Przede wszystkim chciałbym podziękować kibicom za stworzenie niesamowitej atmosfery na trybunach oraz kolegom z drużyny i sztabowi za klimat, który stworzyliśmy wewnątrz grupy. Miasto Lublin zostanie mi na długo w pamięci ze względu na różnorodność atrakcji, z których mogłem skorzystać wraz z rodziną. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w przyszłym sezonie!" - czytamy.

 

Za grę w LUK-u podziękował mu Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Lublin.

 

"Kapitał, jaki stanowi możliwość gry na dwóch libero jest nie do przecenienia. Cieszymy się, że przez dwa lata Szymon współtworzył taki tandem w naszym klubie. To, w jaki sposób wywiązywał się z powierzonych mu zadań, dowodzi siły jego charakteru, który inspirował drużynę. Zapamiętamy go jako siatkarza stworzonego do nowoczesnej siatkówki. Wierzę, że udało nam się zrobić wszystko, by w Lublinie czuł się tak dobrze jak my – w jego towarzystwie. Będziemy z całą życzliwością kibicowali jego rozwojowi wyznaczanemu przez nowe wyzwania" - powiedział Krzaczek.

 

 

Szymon Gregorowicz od 2021 roku był siatkarzem LUK-u Lublin. W przeszłości był zawodnikiem GKS-u Katowice i MKS-u Będzin.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie