Wzruszający post Roberta Lewandowskiego! "Superwoman"

Piłka nożna
Wzruszający post Roberta Lewandowskiego! "Superwoman"
fot. Instagram
Robert Lewandowski z mamą Iwoną

W Polsce 26 maja obchodzimy Dzień Matki. O swoich najbliższych nie mógł zapomnieć Robert Lewandowski, który za pośrednictwem Instagrama złożył piękne życzenia swojej żonie Annie oraz swojej mamie Iwonie.

Co roku właśnie 26 maja w naszym kraju swoje święto obchodzą wszystkie matki. Co ciekawe - w wielu innych państwach jest to święto ruchome, które obchodzone jest w drugą niedzielę maja.

 

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska szczerze! Napisała, co to znaczy być matką

 

Robert Lewandowski na swoim Instagramie opublikował post, w którym składa życzenia zarówno swojej mamie, jak i swojej małżonce. 

 

Przypomnijmy, że Robert i Anna mają dwójkę dzieci. W 2017 roku na świat przyszła Klara, natomiast trzy lata później urodziła się Laura. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

"Mamo, twoja miłość i twoje wskazówki sprawiły, że dziś jestem tym, kim jestem. Dziękuję za wszystko Mamo." - napisał kapitan reprezentacji Polski.

 

"Wesołego Dnia Matki dla mojej pięknej żony Anny. Nasza rodzina jest moją największą radością. Jesteś najwspanialszą matką dla naszych córek. Dziękuję Ci". Te słowa Lewandowski skierował do swojej życiowej partnerki, z którą ślub wziął w 2013 roku.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie