Cafe Futbol z Kostą Runjaicem. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Cafe Futbol z Kostą Runjaicem. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Cafe Futbol standardowo w niedzielę od godz. 11:00.

W najbliższym Cafe Futbol, tuż po ostatnich meczach sezonu PKO BP Ekstraklasy, gościem programu będzie trener Legii Warszawa Kosta Runjaić. Transmisja Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsat Box Go oraz Polsatsport.pl.

W kolejnym Cafe Futbol gościem Przemysława Iwańczyka będzie trener Legii Warszawa Kosta Runjaić. W studiu ujrzymy także stałych ekspertów Polsatu Sport - byłego reprezentanta Polski Tomasza Hajto, Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Mieliśmy trudne momenty, ale dzielnie je znieśliśmy". Kazimierz Moskal o awansie do Ekstraklasy

 

Dodatkowo ujrzymy ciekawe materiały. Damian Domitrz wybrał się do Gdynii, aby ukazać radość ŁKS z awansu do PKO BP Ekstraklasy. Z kolei Szymon Zaworski pochylił się nad wybitnymi wynikami arbitra Szymona Marciniaka.

 

Pokażemy także radość Rakowa podczas mistrzowskiej fety w Częstochowie. Kamera Polsatu Sport pojedzie także na stadion przy ulicy Łazienkowskiej, by sprawdzić stosunki kibiców do niemieckiego szkoleniowca Legii.

 

Cafe Futbol w niedzielę w Polsacie Sport, Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl. Początek części głównej o godz. 11:00. Na dogrywkę zapraszamy tuż po zakończeniu części telewizyjnej na Polsatsport.pl.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie