Dramatyczna sytuacja! Siatkarka doznała kontuzji w kluczowym momencie meczu (WIDEO)

Włochy wygrały z Tajlandią 3:2 w pierwszym meczu turnieju Ligi Narodów siatkarek w Antalyi. Kto wie, jak rozstrzygnęłoby się to spotkanie, gdyby nie pechowa kontuzja reprezentantki Tajlandii w kluczowym momencie czwartego seta.

Tajki prowadziły 2:1 w setach, a w czwartej partii miały piłkę meczową przy stanie 26:25. Wówczas na parkiet upadła Kongyot Ajcharaporn. Siatkarka nie mogła kontynuować gry i musiała opuścić boisko.

Ta sytuacja nie wpłynęła dobrze na grę reprezentaji Tajlandii. Włoszki wygrały emocjonującą partię 30:28 i doprowadziły do tie-breaka. W nim pokonały rywalki 15:11.