Roland Garros: Jan Zieliński/Hugo Nys - Richard Gasquet/Lucas Pouille. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Jan Zieliński i Hugo Nys rozpoczynają turniej deblowy na tegorocznym Roland Garros. Jak pójdzie polsko-monakijskiej parze na Wielkim Szlemie? Relacja i wynik na żywo spotkania Jan Zieliński/Hugo Nys - Richard Gasquet/Lucas Pouille na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

Turniej deblowy mężczyzn rozpoczął się we wtorek. Zawodnicy przystąpili do 1/32 finału. Na liście uczestników znaleźli się także Jan Zieliński i Hugo Nys.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ważny dzień dla Świątek. Urodzinowy wpis zachwycił fanów (ZDJĘCIE)

 

Polsko-monakijska para zanotowała ostatnio świetny występ podczas zawodów w Rzymie. Tam zostali oni triumfatorami turnieju. Wygrali pięć meczów - wszystkie wynikiem 2:0. W wielkim finale Zieliński i Nys pokonali parę Haase/Van De Zandschulp.

 

Teraz Polaka i Monakijczyka czeka zadanie większego kalibru. Roland Garros to turniej wielkoszlemowy, podczas którego swoje umiejętności prezentują najlepsi tenisiści świata. Zieliński i Nys spróbują poprawić swój wynik sprzed roku - wówczas doszli do ćwierćfinału Roland Garros, w którym musieli uznać wyższość duetu Glasspool/Heliovaara.

 

I jeden, i drugi - oprócz wspólnego startu w deblu, próbuje swoich sił również w mikście. Polak gra w parze z Ellen Perez z Australii, z kolei Monakijczyk - z Latishą Chan z Tajwanu.

 

Relacja i wynik na żywo spotkania Jan Zieliński/Hugo Nys - Richard Gasquet/Lucas Pouille na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie