Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź - Odra Opole. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: ŁKS Łódź - Odra Opole. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź - Odra Opole?

ŁKS Łódź w meczu ostatniej kolejki sezonu 2022/2023 Fortuna 1 Ligi stanie naprzeciwko Odry Opole. Który zespół sięgnie po zwycięstwo? Transmisja meczu ŁKS Łódź - Odra Opole w Polsacie Sport Premium 4 i online na Polsat Box Go.

Dla zespołu z Łodzi najbliższe spotkanie będzie wyjątkowe. Warto bowiem przypomnieć, że ŁKS w przyszłym sezonie nie będzie już występować w Fortuna 1 Lidze. "Rycerze Wiosny" po 33 spotkaniach mają na swoim koncie 63 punkty, dzięki czemu zapewnili sobie już awans do PKO BP Ekstraklasy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ucieczka z tonącego okrętu. Kolejni piłkarze opuszczają Wisłę Płock

 

Przyszłość Odry również jest już pewna. Klub z siedzibą w Opolu walczył o utrzymanie na drugim najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Piłkarze ekipy ze stolicy województwa opolskiego zapewnili sobie miejsce w Fortuna 1 Lidze w sezonie 2023/2024. Na jedną kolejkę przed końcem rywalizacji mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. 

 

Ostatnie starcie tych dwóch ekip miało miejsce na początku listopada 2022 roku i nie ułożyło się po myśli Odry. ŁKS sięgnął po zwycięstwo, wygrywając 2:1. 

 

Transmisja meczu ŁKS Łódź - Odra Opole w Polsacie Sport Premium 4 i online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 17:20.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie