Gwiazdy V Memoriału Ireny Szewińskiej. Oni pojawią się w Bydgoszczy (ZDJĘCIA)

Inne

Już we wtorek 6 czerwca kibice będą świadkami V Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. Na mityngu lekkoatletycznym nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Zobaczmy, kto zawita nad Brdę. Obsada robi wrażenie.

- Dosłownie w każdej z konkurencji nie zabraknie emocji i gwiazd. Wszystko zostanie oprawione muzyką, animacją kibiców. Chcemy sprawić, żeby ten lekkoatletyczny teatr, to widowisko sportowe, było niezwykle atrakcyjne dla każdego kto we wtorkowy wieczór odwiedzi stadion Zawiszy - powiedział dyrektor wydarzenia Krzysztof Wolsztyński.

 

Jedną z najlepiej obsadzonych konkurencji będzie rzut młotem. Wśród pań dojdzie do wyjątkowego pojedynku wielokrotnej złotej medalistki mistrzostw globu Anity Włodarczyk z aktualną mistrzynią świata Amerykanką Brooke Andersen.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Swoboda zmęczona i... smutna po Memoriale Kusocińskiego

 

W V Memoriale Ireny Szewińskiej będziemy mieli powtórkę finału olimpijskiego, czy mistrzostw świata w Oregonie. Na starcie zobaczymy bowiem Norwega Eivinda Henriksena oraz eksportowy duet Polaków – Pawła Fajdka i Wojciecha Nowickiego.

 

W pozostałych konkurencjach też będzie arcyciekawie. W skoku o tyczce miejscowej publiczności zaprezentuje się bydgoszczanin Paweł Wojciechowski, który stoczy rywalizację m.in. z Piotrem Liskiem.

 

W rzucie kulą nie zabraknie natomiast Michała Haratyka.

 

Warto zaznaczyć, że podczas bydgoskiego mityngu zaprezentuje się również wiele uznanych nazwisk zagranicznych.

 

Transmisja z V Memoriału Ireny Szewińskiej we wtorek od godz. 17:00 w Polsacie Sport i Polsacie Box Go. Od godz. 17:30 w Super Polsacie.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie