Koszmarny wypadek! Nie żyje nastoletni piłkarz

Piłka nożna
Koszmarny wypadek! Nie żyje nastoletni piłkarz
fot. Livorno Calcio/Twitter
Do gigantycznej tragedii doszło we Włoszech, gdzie w skutek wypadku drogowego zginął 18-letni piłkarz Livorno Calcio, Anwara Megbli

Do gigantycznej tragedii doszło we Włoszech, gdzie w skutek wypadku drogowego zginął 18-letni piłkarz Livorno Calcio, Anwara Megbli. Informację o śmierci przekazał jego klub, a więcej szczegółów zdradzają media w Italii.

Według doniesień Sky Sports Italia, Megbli podróżował skuterem ze swoim kolegą. Około godziny 5:30 nad ranem zderzyli się z samochodem prowadzonym przez 30-letniego mężczyznę. Prokuratura we współpracy z policją bada z czyjej winy doszło do wypadku.

 

Wypadku, który zebrał tragiczne żniwo. Niestety bowiem, nie udało się uratować zaledwie nastoletniego piłkarza Livorno, który w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. Jego kolega znajduje się w ciężkim stanie i walczy o życie.

 

ZOBACZ TAKŻE: 44-krotny reprezentant Polski ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery!

 

Informację o śmierci podał klub Megbliego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mówiło się, że 18-latek był świetnie zapowiadającym się zawodnikiem. Brylował w ekipach młodzieżowych i dostawał już swoje szanse w pierwszej drużynie, która występuje w Serie D.

 

"Nie, nie można umrzeć w wieku 18 lat. Dzisiaj w wyniku wypadku drogowego życie stracił Anwar Megbli, napastnik z rocznika 2005 grający w juniorach US Livorno. Cały klub wyraża najgłębsze kondolencje rodzinie w tym niezwykle bolesnym momencie" - napisano w komunikacie.

 

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie