Wielki talent wylądował w szpitalu psychiatrycznym. "Przestańcie spekulować"

Zimowe
Wielki talent wylądował w szpitalu psychiatrycznym. "Przestańcie spekulować"
Fot. PAP
Martin Reway wylądował w szpitalu psychiatrycznym

Martin Reway, uważany swego czasu za jeden z największych talentów w słowackim hokeju, wylądował w szpitalu psychiatrycznym.

O aktualnym miejscu pobytu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych sam zawodnik, odpowiadając tym samym na spekulacje, które pojawiały się w słowackich mediach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Wałęga: Mecz ze Słowacją będzie miał dla mnie dodatkową wymowę

 

"Nie jestem tu z powodu narkotyków ani alkoholu, więc skończcie ze spekulacjami. Trafiłem tu z powodu tabletek nasennych. Dobrze wam radzę: omijajcie je szerokim łukiem" - napisał Reway na Instagramie.

 

 

 

28-latek uważany był swego czasu za wielki talent. W 2013 roku został nawet wybrany w drafcie NHL przez Montreal Canadiens, ale w najlepszej lidze świata nie zagrał ani jednego spotkania. W 2015 roku sięgnął z reprezentacją Słowacji po brązowy medal mistrzostw świata do lat 20. W zrobieniu większej kariery przeszkodziły mu jednak liczne kontuzje. Reway grał na Słowacji, w Czechach, Szwecji i w Niemczech. Jeszcze w grudniu był zawodnikiem EHC Freiburg, ale tuż przed play-offami wrócił na Słowację do HK Nowa Wieś Spiska.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie