LUK Lublin ma nowego libero! To reprezentant Polski

Siatkówka
LUK Lublin ma nowego libero! To reprezentant Polski
fot. PAP
Nowy libero w ekipie LUK Lublin

W czwartkowy wieczór LUK Lublin pochwalił się w swoich mediach społecznościowych pozyskaniem nowego zawodnika. To młodzieżowy reprezentant Polski - Maksym Kędzierski.

Po sezonie ze stolicą województwa lubelskiego pożegnał się amerykański libero Dustin Watten. "Odchodzę spełniony" - powiedział po ogłoszeniu tej informacji reprezentant Stanów Zjednoczonych. Jasnym stało się, że lublinianie potrzebować będą transferów na pozycję libero. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski talent błysnął w Lidze Narodów siatkarzy! W klubie jest rezerwowym (WIDEO)

 

Tak też się stało, bo do Lublina trafił jeden z najlepszych libero na świecie, Thales Hoss. Teraz wiemy, że Brazylijczyk będzie mieć pod "swoimi skrzydłami" bardzo pojętnego ucznia. 

 

Mowa o młodzieżowym reprezentancie Polski Maksymie Kędzierskim, który również reprezentować będzie barwy dziesiątej drużyny zakończonego niedawno sezonu PlusLigi.

 

"Ze swojego młodego wieku korzysta, czerpiąc pełnymi garściami entuzjazm i pragnienie ciągłego rozwoju. Niejako wbrew niemu  – hartuje charakter w ogniu twardej rywalizacji. Nowym libero LUK Lublin zostaje Maksym Kędzierski" - napisano na oficjalnej stronie lubelskiego klubu o zawodniku pozyskanym z Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie