Akcja turnieju! Nieprawdopodobna wymiana Świątek i Muchovej w finale Roland Garros (WIDEO)

Akcja turnieju! Nieprawdopodobna wymiana Świątek i Muchovej w finale Roland Garros.

Co to była za akcja! Iga Świątek i Karolina Muchova popisały się kapitalną wymianą pod koniec drugiego seta. Ostatecznie punkt zdobyła Czeszka, która chwilę później doprowadziła do remisu w meczu.

Choć Swiątek prowadziła wysoko w drugim secie, ostatecznie Czeszka doprowadziła do remisu, a następnie wyszła na prowadzenie. Pod koniec seta, przy serwisie czeskiej zawodniczki, tenisistki popisały się kapitalną wymianą, która ostatecznie przyniosła punkt skazywanej na porażce 26-latce.

Chwilę później Muchova zdobyła kolejny, niezwykle cenny punkt - dający jej wygraną w secie i doprowadzenie do remisu 1:1. W pierwszym secie Świątek wygrała 6:2.