Cafe Futbol po finale Ligi Mistrzów w Stambule. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Cafe Futbol po finale Ligi Mistrzów w Stambule. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Niedziela i godzina 11:00 to czas na Cafe Futbol

Czas na kolejny odcinek Cafe Futbol. Tym razem głównym tematem dyskusji będzie finał Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się w sobotni wieczór Inter oraz Manchester City. Goście Przemysława Iwańczyka porozmawiają również o niedzielnym finale baraży o PKO BP Ekstraklasę. Transmisja TV i stream online w Polsacie Sport, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Finał Ligi Mistrzów jest zwieńczeniem sezonu klubowego 2022/2023. Zmierzą się w nim dwie najlepsze drużyny Starego Kontynentu - Manchester City Pepa Guardioli oraz Inter Simone Inzaghiego. O tym, co wydarzyło się na murawie w Stambule porozmawiają Przemysław Iwańczyk oraz jego goście - Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński oraz Marek Jóźwiak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Problemy organizacyjne przed finałem Ligi Mistrzów. Kibice nie mogą dotrzeć na stadion

 

W programie przeniesiemy się również do największego miasta Turcji, gdzie wciąż będą komentatorzy meczu finałowego Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan. Sam finał podsumuje w swoim materiale Łukasz Siudak.

 

Spotkanie w Stambule to nie jedyne starcie finałowe w ten weekend. W niedzielę rozegrany zostanie bój o ostatnie miejsce w PKO BP Ekstraklasie w sezonie 2023/2024. W Niecieczy Bruk-Bet Termalica podejmie Puszczę Niepołomice, a zwycięzca zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. W studiu Cafe Futbol przypomnimy, jak wyglądały półfinały barażów, a także połączymy się z przedstawicielami Słoników oraz Żubrów.

 

Transmisja TV i stream online Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie