Sensacja! Czesław Michniewicz znalazł pracę w Arabii Saudyjskiej

Sensacja! Czesław Michniewicz znalazł pracę w Arabii Saudyjskiej
fot. Cyfrasport
Czesław Michniewicz ma nową pracę

Czesław Michniewicz znowu zasiądzie na ławce trenerskiej. Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski został szkoleniowcem ekipy Abha Football Club z Arabii Saudyjskiej!

Michniewicz od czasu pożegnania z piłkarską reprezentacja Polski pozostawał bez pracy. Warto przypomnieć, że po powrocie Biało-Czerwonych z mistrzostw świata w Katarze Polski Związek Piłki Nożnej wraz z końcem 2022 roku postanowił zakończyć współpracę z Polakiem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski zabrał głos ws. transferu do klubu z Arabii Saudyjskiej

 

Jak się okazuje, Michniewicz teraz ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej. Były selekcjoner narodowej drużyny Polski przejmie ster w ekipie Abha Football Club. To zespół występujący na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Arabii Saudyjskiej. Na oficjalnym profilu klubu w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie w tej sprawie. 

 

"Kierownictwo Abha Football Club podpisało umowę z polskim trenerem - Czesławem Michniewiczem. Życzymy mu sukcesów" - można przeczytać w mediach społecznościowych. 

 

 

Michniewicz przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski wraz z końcem 2022 roku. Z kadrą awansował na mistrzostwa świata, podczas których wyszedł z grupy, przegrywając w 1/8 finału z Francją. W ostatnich latach prowadził m.in. kadrę do lat 21, Pogoń Szczecin, Bruk-Bet Termalikę czy Legię Warszawa.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie