Żużlowcy Cellfast Wilki Krosno mieli groźne upadki. Znamy ich stan zdrowia

Żużel
Żużlowcy Cellfast Wilki Krosno mieli groźne upadki. Znamy ich stan zdrowia
fot. PAP
Krzysztof Kasprzak (kask czerwony)

Krzysztof Kasprzak i Vaclav Milik - żużlowcy zespołu Cellfast Wilki Krosno - nie odnieśli poważniejszych urazów. Obaj uczestniczyli w groźnie wyglądającym upadku w trakcie czwartkowego meczu ekstraligi z Tauronem Włókniarzem Częstochowa (41:49).

"Są po badaniach i prześwietleniach w krośnieńskim szpitalu. Najważniejsza informacja: całe szczęście obyło się bez żadnych złamań. Tuż po upadku Vaclav uskarżał się na zawroty głowy, ale te minęły i wszystko z jego zdrowiem jest w porządku. Krzysztof ma obite lewe kolano, każdy dzień powinien działać na jego korzyść" - można przeczytać w piątkowym komunikacie klubu z Podkarpacia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Żużlowiec Fogo Unii Leszno bez złamań. Potrzebuje odpoczynku

 

W niedzielę Wilki, które w tabeli zajmują ostatnie miejsce. pojadą bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie. Na wyjeździe zmierzą się z ZooLeszcz GKM Grudziądz. Na własnym torze krośnieński beniaminek ekstraklasy pokonał zespół z Pomorza 49:41. Ma więc realne szanse, aby po niedzielnym pojedynku mieć w tabeli nie - jak teraz - cztery punkty, ale nawet siedem (GKM ma ich sześć).

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie