MŚ siatkarzy U-21: Polska - Bułgaria. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
MŚ siatkarzy U-21: Polska - Bułgaria. Transmisja TV i stream online
Fot. FIVB
MŚ siatkarzy U-21: Polska - Bułgaria. Transmisja TV i stream online

W niedzielę reprezentacja Polski U-21 w siatkówce rozegra kolejny mecz na mistrzostwach świata. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się z rówieśnikami z Bułgarii. Transmisja meczu Polska - Bułgaria w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Podopieczni Mateusza Grabdy radzą sobie dotąd bardzo dobrze na mundialu. W pierwszym meczu pokonali Indie 3:1. Rywale z Azji niespodziewanie urwali Biało-Czerwonym jednego seta, lecz w kluczowych momentach spotkania to Polacy wykazali się większą skutecznością. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie chcieli być gorsi od starszych kolegów! 3:0 polskich siatkarzy z Kanadą po raz drugi

 

W kolejnym meczu polscy siatkarze zmierzyli się z Kanadą. Tym razem do wygranej potrzebowali trzech setów. Tym samym odnieśli drugie zwycięstwo w grupie C i umocnili się na prowadzeniu. 

 

Tyle samo punktów po dwóch meczach mają Bułgarzy, którzy również pokonali Indie i Kanadę. W obu spotkaniach stracili po jednym secie. 

 

Jeśli chodzi o rozgrywki do lat 21, to Polska sięgała złoto trzykrotnie. Najlepsi na świecie byliśmy w 1997, 2003 i 2017 roku. Dwa lata temu z turnieju rozgrywanego we Włoszech i Bułgarii Biało-Czerwoni przywieźli brązowe krążki. 

 

Transmisja meczu Polska - Bułgaria w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 09:50.  

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie