Wyjazdowa porażka Panthers Wrocław w European League of Football

Panthers Wrocław przegrały na wyjeździe z Hamburg Sea Devils w szóstej kolejce European League of Football. Spotkanie zakończyło się wynikiem 17:10 dla niemieckiej ekipy.

Pierwsza kwarta nie sugerowała, że ten mecz potoczy się dla wrocławian w ten sposób. Panthers wygrali bowiem 7:3. W drugiej odsłonie rywalizacji żadna z drużyn nie zdobyła punktów i na tablicy wyników utrzymał się ten sam wynik.

Kluczowa dla losów spotkania okazała się trzecia partia. Wówczas Sea Devils wygrali 7:0 i wyszli na prowadzenie w spotkaniu. W ostatniej kwarcie potwierdzili swoją przewagę w tym spotkaniu i wygrali 17:10.

Tym samym drużyna z Hamburga odniosła swoje trzecie zwycięstwo w tych rozgrywkach. Z kolei Panthers przegrali po raz drugi.