Polskie siatkarki zagrają z czołową drużyną Europy! Hitowe starcia w polskich halach

Siatkówka
Polskie siatkarki zagrają z czołową drużyną Europy! Hitowe starcia w polskich halach
fot. FIVB
Polskie siatkarki zagrają towarzyskie mecze z Turcją.

Reprezentacja Polski siatkarek rozegra mecze towarzyskie z reprezentacją Turcji. Spotkania odbędą się w Krośnie i Mielcu na początku sierpnia i będą elementem przygotowań do mistrzostw Europy.

Polskie siatkarki zakończyły fazę grupową Ligi Narodów na pierwszym miejscu w tabeli i zagrają w turnieju finałowym w USA. Już na początku sierpnia polscy fani będą mieli okazję do spotkania z reprezentacją na żywo, na polskich boiskach, w meczach z topowymi przeciwniczkami.

Polki zagrają 2 sierpnia w Krośnie, w tamtejszej hali MOSiR. Następnie w dniach 4–5 sierpnia rozegrają dwa spotkania w Mielcu. Dla Mielca będzie to równocześnie inauguracja nowo otwartej hali sportowo-widowiskowej.

 

Zobacz także: Znamy kadrę siatkarskiej reprezentacji Polski na turniej finałowy Ligi Narodów

 

Rywalkami naszej drużyny będą reprezentantki Turcji, co powinno gwarantować grę i emocje na najwyższym poziomie. Turczynki, aktualne brązowe medalistki mistrzostw Europy, konsekwentnie brały udział we wszystkich finałach VNL od zainicjowania tych rozgrywek w 2018 roku, zdobywając po drodze dwa medale. W tegorocznej Lidze Narodów zakończyły zmagania grupowe na trzecim miejscu. Niecały miesiąc temu zawodniczki Stefano Lavariniego wygrały w meczu z Turcją 3:0. Jak będzie tym razem?

 

 

Godziny spotkań towarzyskich w Krośnie i Mielcu PZPS poda niebawem. Sprzedaż biletów na mecze Polska - Turcja rozpocznie się w poniedziałek 17 lipca o godzinie 12.00 na stronie eBilet.pl.

RM, Polsat Sport, pzps.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie