Kuriozalna sytuacja. Trener zwolniony za... uderzenie piłkarza

Piłka nożna
Kuriozalna sytuacja. Trener zwolniony za... uderzenie piłkarza
Fot. PAP
Pedro Guilherme został uderzony w twarz przez trenera przygotowania fizycznego

Do kuriozalnej sytuacji doszło w brazylijskim Flamengo. Pablo Fernandez, trener przygotowania fizycznego, został zwolniony za... uderzenie w twarz piłkarza swojej drużyny.

Początkowo brazylijskie media podawały, że Fernandez rozstał się z klubem za porozumieniem stron i na własną prośbę. Dziennik "Globo" ujawnił jednak, co było faktycznym powodem zwolnienia trenera.

 

ZOBACZ TAKŻE: Znany trener chwali zawodników za... bijatykę podczas meczu. "Fantastyczna sprawa"

 

"Po wyjazdowym zwycięstwie Flamengo nad Atletico Mineiro (2:1) doszło do ataku Pablo Fernandeza na Pedro Guilherme, reprezentanta kraju podczas mundialu w Katarze. Zawodnik złożył na trenera skargę do władz klubu, podkreślając, że został uderzony pięścią w twarz. Działacze podjęli decyzję o rozwiązaniu kontraktu z trenerem przygotowania fizycznego" - czytamy w "Globo".

 

 

Dziennikarze dodają, że Fernandez próbował zaatakować zawodnika "Canarinhos" drugi raz już w tunelu prowadzącym do szatni, ale został powstrzymany przez pozostałych członków sztabu.

 

Fernandez miał już w przeszłości problemy z agresją. W 2021 roku trener, pracujący wówczas w Marsylii, został zawieszony na kilka miesięcy za uderzenie kibica podczas meczu z Niceą.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie