Szczere wyznanie Jakuba Błaszczykowskiego. "To wszystko jest dla mnie takie trudne"

Piłka nożna

- Ja będę starał się robić swoje, jak do tej pory. Bez większego skupiania się na tym, co będzie w przyszłości. To wszystko jest dla mnie takie trudne - powiedział w rozmowie z Polsatem Sport były piłkarz m.in. Borussii Dortmund i Wisły Kraków Jakub Błaszczykowski po zakończeniu piłkarskiej kariery.

Paulina Czarnota-Bojarska: Pewnie w takiej chwili trudno cokolwiek powiedzieć. Miałeś już pożegnanie z reprezentacją, ale tutaj także było to wyjątkowe pożegnanie z zawodowym futbolem.


Jakub Błaszczykowski: Na pewno. Takich rzeczy nie da się kontrolować. Jest za dużo emocji, które najzwyczajniej w świecie biorą górę nad człowiekiem. Tak jest także dzisiaj. Dziękuję wszystkim kibicom, którzy naprawdę mnie wspierali, dawali siłę. Cieszy mnie, że ci ludzie okazują szacunek. Robią to od serca i to wyznacznik tego, że zrobiłem dobrze w życiu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jakub Błaszczykowski oficjalnie zakończył karierę! Pojawiły się łzy (WIDEO)

 

Dziś jesteś wzorem dla młodych piłkarzy.


Każdy z tych młodych chłopców powinien mieć swój wzór na osiągnięcie sukcesu. Mja osoba jest w pewnym stopniu wyznacznikiem tego, ale każdy powinien mieć swoją drogę i to właśnie to, co młodzi chłopcy powinni robić. Ja będę starał się robić swoje, jak do tej pory. Bez większego skupiania się na tym, co będzie w przyszłości. To wszystko jest dla mnie takie trudne.

 

Spodziewałeś się, że będzie tak trudno


Trudno się na to przygotować. Człowiek chciałby dużo powiedzieć, a brakuje słów. Nie chciałbym powiedzieć rzeczy, które mogłyby być niepotrzebnie wykorzystywane. Dlatego powiem po prostu "dziękuję".

 

MS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie