Przyszłość Piotra Zielińskiego wyjaśniona? Fabrizio Romano ogłasza!

Piłka nożna
Przyszłość Piotra Zielińskiego wyjaśniona? Fabrizio Romano ogłasza!
fot. PAP/PA
Piotr Zieliński w barwach SSC Napoli

Tygodniami ciągnie się saga transferowa z udziałem Piotra Zielińskiego. Polak łączony jest z przenosinami do Arabii Saudyjskiej. Teraz głos w sprawie zabrał najbardziej znany piłkarski newsman świata, Fabrizio Romano.

Już przed rokiem we Włoszech mówiło się, że Zieliński może zmienić otoczenie. Był wówczas łączony przede wszystkim z West Hamem. Ostatecznie nie doszło do transferu, a Polak pozostał w Neapolu i zdobył z klubem mistrzostwo Włoch. 

 

W ostatnich miesiącach plotki jednak powróciły. Nie brakowało spekulacji mówiących o przenosinach pomocnika do Lazio, Juventusu, a nawet... do Arabii Saudyjskiej. W tej sadze kilkukrotnie dochodziło już do zwrotów akcji, kiedy wydawało się, że znów skończy się na niczym. 

 

Sprawa na nowo jednak odżyła. W środę najbardziej znany newsman w świecie piłkarskim - Fabrizio Romano - przekazał najświeższe wieści. 

 

 

Według informacji Romano - negocjacje pomiędzy Al Ahli i Napoli trwają. Saudyjczycy chcą doprowadzić sprawę do udanego zakończenia. Dziennikarz dodał także, że zielone światło dał sam zawodnik. Wynika z tego, że Zieliński jest zdecydowany na przeprowadzkę do Arabii Saudyjskiej. 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie