Karol Kłos sprezentował koszulkę młodemu kibicowi. Reakcja kolegów z kadry bezcenna

Siatkówka

Reprezentacja Polski gładko przegrała ze Słowenią w pierwszym meczu Memoriału Wagnera 0:3. W polskim obozie nie czuć jednak wielkiego niepokoju, a pozytywnym akcentem po spotkaniu było chociażby wręczenie młodemu fanowi koszulki przez Karola Kłosa. Na to wydarzenie zareagowali z kolei pozostali polscy siatkarze.

Karol Kłos po wielu latach opuścił Bełchatów i w nowym sezonie reprezentować będzie barwy Asseco Resovii Rzeszów. Podczas piątkowej potyczki ze Słowenią doświadczony środkowy znalazł się w wyjściowej szóstce reprezentacji Polski. Mimo przegranego spotkania Kłos zachował klasę i podarował swoją meczową koszulkę młodemu sympatykowi. Kibic trzymał w ręku baner z napisem "Moim marzeniem jest koszulka Karola Kłosa".

 

ZOBACZ TAKŻE: Polska rozbita przez Słowenię! Nieudane otwarcie Memoriału Wagnera

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karol Kłos (@karolklos)

 

"Dzisiaj były też bardzo miłe akcenty! Uprzedziłem Małego, że może być trochę mokra" - podpisał zamieszczone na Instagramie zdjęcie siatkarz.

 

Na reakcję kolegów Kłosa z reprezentacji Polski nie trzeba było długo czekać. 

 

"Każdy powód dobry żeby wrzucić zdjęcie z napinką" - napisał Aleksander Śliwka, w żartobliwy sposób podkreślając napięte na fotografii mięśnie Kłosa. 

 

"Odpuść deserek" - zażartował sobie inny z reprezentacyjnych środkowych, Jakub Kochanowski.

 

Oby dobre nastroje polskich siatkarzy zostały jeszcze poprawione wynikiem na parkiecie. W drugim meczu XX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się w sobotę z Francuzami.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie