Serie A: Juventus - Bologna. Relacja i wynik na żywo

W niedzielnym meczu 2. kolejki włoskiej Serie A ekipa Juventusu zagra na własnym boisku z Bologną. "Stara Dama" postara się odnieść drugie z rzędu zwycięstwo. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Na inaugurację nowego sezonu Juventus pokusił się o okazały triumf nad Udinese, wygrywając na wyjeździe 3:0. Na listę strzelców wpisali się wówczas Federico Chiesa, Dusan Vlahović oraz Adrien Rabiot. Co ciekawe, wszystkie trafienia padły już w pierwszej połowie.

Całe spotkanie w barwach ekipy ze stolicy Piemontu rozegrał Wojciech Szczęsny, natomiast Arkadiusz Milik pojawił się na murawie w 77. minucie.

Bologna zanotowała falstart, ale mierzyła się z wymagającym przeciwnikiem jakim jest AC Milan. Piłkarze z Mediolanu wygrali 2:0 po golach z pierwszej połowy Oliviera Giroud oraz Christiana Pulisicia. W barwach gospodarzy cały mecz w bramce rozegrał Łukasz Skorupski, natomiast w 87. minucie na boisku zameldował się Kacper Urbański.

W poprzednim sezonie Juventus wygrał u siebie z Bologną 3:0, a jedną z bramek zdobył wówczas Milik.

Relacja i wynik na żywo meczu Juventus - Bologna od godz. 18:30 na Polsatsport.pl.