US Open: Hubert Hurkacz - Jack Draper. Kiedy jest mecz? O której godzinie?

Hubert Hurkacz - Jack Draper to mecz II rundy US Open. Kto wywalczy awans do kolejnej fazy? Kiedy jest mecz Hurkacz - Draper? O której godzinie jest mecz Hurkacz - Draper?

Mecz Polaka w I rundzie był prawdziwym dreszczowcem. Marc-Andrea Huesler prowadził już 2:0 w setach, a w trzecim serwował po zwycięstwo. Wtedy jednak Hurkacz wrócił do gry i ostatecznie wygrał w pięciu partiach.

Z kolei Draper miał znacznie łatwiejszą przeprawę. Zmierzył się z Radu Albotem, którego ograł w trzech setach, tracąc łącznie osiem gemów.

Będzie to trzecie starcie Hurkacza z Draperem. Do tej pory dwukrotnie triumfował Polak. Co ciekawe, w obu przypadkach wygrywał w trzech setach.

W poprzedniej edycji zmagań na kortach w Stanach Zjednoczonych po tytuł sięgnął również Carlos Alcaraz. Hiszpan w finale okazał się lepszy od Caspra Ruuda.

Tenisistki i tenisiści rywalizujący w tegorocznym US Open będą mieli szanse na rekordowe zarobki. Warto bowiem przypomnieć, że w puli nagród nowojorskiego turnieju jest aż 65 milionów dolarów.

Finał singlowej rywalizacji pań odbędzie się w sobotę 9 września. Dzień później o tytuł powalczą panowie.

Mecz Hurkacz - Draper odbędzie się w czwartek 31 sierpnia. Początek zaplanowano na godzinę 17:00.