Selekcjoner odszedł z piłkarskiej reprezentacji Polski! Nie przyjął propozycji

Piłka nożna
Selekcjoner odszedł z piłkarskiej reprezentacji Polski! Nie przyjął propozycji
fot. Cyfrasport
Marcin Brosz przestał pełnić funkcję trenera młodzieżowej reprezentacji Polski

Marcin Brosz przestał pełnić funkcję trenera młodzieżowej reprezentacji Polski. Komunikat w sprawie selekcjonera opublikowano na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Brosz przejął stery w młodzieżowej reprezentacji Polski w styczniu 2022 roku. Z kadrą awansował na mistrzostwa Europy U19. Podczas turnieju finałowego prowadzeni przez niego piłkarze przegrali 0:2 z Portugalią, wygrali 2:0 z Maltą i zremisowali 1:1 z Włochami. Biało-Czerwoni nie byli w stanie dostać się do półfinałów czempionatu. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Miażdżąca reakcja na słowa Roberta Lewandowskiego! "Trzeba będzie pójść do trumny"

 

Teraz Polski Związek Piłki Nożnej przekazał informację o zakończeniu współpracy z Broszem. Z oficjalnego komunikatu można dowiedzieć się, że trener otrzymał ofertę dalszej współpracy, jednak jej nie przyjął.

 

"Szkoleniowiec otrzymał propozycję dalszej pracy na zasadach, jakie obowiązują w federacji, ale jej nie przyjął, przedstawiając swoją wizję pracy. Ze względu na ustaloną strukturę w Departamencie Szkolenia i Reprezentacji Narodowych PZPN, kontynuacja pracy z rocznikiem 2004 w takiej formule nie była możliwa" - napisano.

 

 

Jeszcze nie wiadomo, kto zostanie nowym selekcjonerem piłkarskiej młodzieżowej reprezentacji Polski.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie