Odważna deklaracja mistrza FEN. "Będę najlepszym zawodnikiem w historii tego sportu"

Sporty walki
Odważna deklaracja mistrza FEN. "Będę najlepszym zawodnikiem w historii tego sportu"
Fot. Polsat Sport
Marcin Łazarz został mistrzem FEN w kategorii półciężkiej.

W miniony weekend w Gliwicach odbyła się gala FEN 50. W walce wieczoru Marcin Łazarz znokautował w pierwszej rundzie Edera De Souzę i odebrał Brazylijczykowi tytuł mistrzowski w kategorii półciężkiej. Zawodnik z Białogardu był gościem magazynu sportów walki "Koloseum".

40-latek podkreślił, że jest obecnie w znakomitej formie i nikt nie będzie w stanie go powstrzymać w kolejnych pojedynkach. Jednocześnie zaznaczył, iż zamierza zostać najlepszym zawodnikiem w historii MMA. 

 

- Cały czas do góry i do przodu. Już teraz się nie zatrzymam. Przeskoczyłem kilka poziomów mentalnie. Jestem nie do zatrzymania. Będę najlepszym zawodnikiem w historii tego sportu - zapowiadał. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polska zawodniczka MMA w Love Island. Wyspa Miłości!

 

Łazarz opowiedział o walce z De Souzą. Zdaniem świeżo upieczonego mistrza, walka mogła zakończyć się na jego korzyść w dowolnej chwili. 

 

- Każdy cios mógłby zakończyć tę walkę. Lewy czy prawy, w każdym momencie - stwierdził. 

 

Trwają dyskusje na temat tego, z kim "Bane" powinien zawalczyć w pierwszej obronie tytułu. Naturalnym pretendentem wydaje się być Marcin Wójcik, który na FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju pokonał Adama Wieczorka. 

 

- Marcin Wójcik potrzebuje mnie trochę sprowokować. Ja jestem mistrzem, siedzę na tronie i nigdzie się nie wybieram. Chcę najlepszych przeciwników - powiedział Łazarz. 

 

Cała rozmowa w poniższym materiale wideo. 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie