Tak Adrianna Sułek trenuje w ciąży! "Teraz byłoby łatwiej o życiówkę w pchnięciu kulą" (WIDEO)

Inne

Adrianna Sułek w sierpniu 2023 roku ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz polska lekkoatletka opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie wideo, na którym widać, jak ćwiczy z ciążowym brzuchem.

Na początku sierpnia 2023 roku Sułek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała kibiców, że zostanie mamą. 

 

"Wierzę, że macierzyństwo ułatwi mi przenoszenie gór i osiąganie tych lekkoatletycznych szczytów" - napisała na swoim koncie na platformie Facebook sportsmenka. 

 

 

W tym samym poście Sułek przekazała informację dotyczącą swojego występu na lekkoatletycznych mistrzostwach świata. Z powodu ciąży urodzona w 1999 roku zawodniczka postanowiła wycofać się z rywalizacji w Budapeszcie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Adrianna Sułek wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

 

Teraz Sułek na swoim koncie na Instagramie opublikowała nagranie wideo, na którym widać, jak ćwiczy z ciążowym brzuchem. 

 

"Zaczynam przygotowania do olimpijskiego sezonu i roli mamy. Wam wydaje się to niemożliwe, a mi z każdym dniem obraz robi się coraz jaśniejszy i bardziej klarowny. Nie wątpiłam, nie wątpię i nie będę wątpić przez ani sekundę w swoje możliwości" - można przeczytać. 

 

Polska wieloboistka w opisie nagrania napisała także kilka zabawnych słów. 

 

"Powoli się żegnam z kratą na brzuchu, ale tylko na jakiś czas. Jak widać na załączonym obrazku. Pewnie teraz byłoby łatwiej o życiówkę w pchnięciu kulą" - napisała żartobliwie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ADRIANNA SUŁEK-SCHUBERT (@sulekadrianna_official)

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie