ORLEN Superliga: ARGED Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski - ORLEN Wisła Płock. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

ARGED Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski i ORLEN Wisła Płock zmierzą się ze sobą w ramach rozgrywek ORLEN Superligi piłkarzy ręcznych. Relacja i wynik na żywo meczu ARGED Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski - ORLEN Wisła Płock na Polsatsport.pl.

Superliga piłkarzy ręcznych to zmagania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. W kampanii 2023/2024 rozgrywki Superligi zyskały nowego sponsora tytularnego, którym została firma ORLEN.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mistrzowie Polski mają nowego właściciela. Zmieni się też prezes

 

Mistrzowskiego tytułu już po raz kolejny w swojej historii bronią szczypiorniści z Kielc. Najpoważniejszym kandydatem do zdetronizowania mistrzów są natomiast zawodnicy ORLEN Wisły Płock. Swoje ambicje mają również zespoły z Zabrza, Głogowa, Gdańska oraz Puław, które uzupełniły w zeszłym sezonie czołową szóstkę.

 

W porównaniu do rozgrywek 2022/2023 w ORLEN Superlidze nie zobaczymy jedynego spadkowicza - Pogoni Szczecin. Do elity wrócili za to szczypiorniści Zepter KPR Legionowo.

 

Relacja i wynik na żywo meczu ARGED Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski - ORLEN Wisła Płock na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie