Puchar Davisa: Hubert Hurkacz - Darian King. Relacja i wynik na żywo

W piątek rozpoczął się mecz Polska - Barbados rozgrywany w ramach Pucharu Davisa. Jak Hubert Hurkacz zaprezentuje się w drugim dniu rywalizacji? Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Darian King na Polsatsport.pl.

Pierwszym rywalem Hurkacza podczas meczu w Kozerkach był Kaipo Marshall. Pochodzący z Wrocławia zawodnik bez większych problemów przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Plasujący się obecnie na 16. miejscu w rankingu ATP zawodnik wygrał mecz, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta.

W piątek równie dobrze zaprezentował się Olaf Pieczkowski, którego przeciwnikiem był właśnie Darian King. Mimo problemów w pierwszym secie polski tenisista był w stanie odwrócić losy pojedynku i powiększyć przewagę Polaków w starciu z Barbadosem.

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Darian King na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:30.