Kwalifikacje olimpijskie siatkarek: Polska - Korea Południowa. Transmisja TV i stream online

Inne
Kwalifikacje olimpijskie siatkarek: Polska - Korea Południowa. Transmisja TV i stream online
fot. PAP/Grzegorz Michałowski
Gdzie obejrzeć mecz Polska - Korea Południowa?

W niedzielę odbędzie się kolejny mecz polskich siatkarek w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Tym razem Biało-Czerwone staną naprzeciwko zespołu z Korei Południowej. Transmisja meczu Polska - Korea Południowa w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

Polki bardzo dobrze weszły w turniej odbywający się w Łodzi. W swoim pierwszym meczu podczas kwalifikacji do igrzysk olimpijskich Biało-Czerwone zmierzyły się z reprezentacją Słowenii. Podopieczne Stefano Lavariniego bez większych problemów pokonały rywalki, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Norbert Huber zaśpiewał przed kamerami. "Gdy emocje już opadną..." (WIDEO)

 

Zawodniczki Korei Południowej nie mogą już pochwalić się takim dobrym wynikiem. W pierwszym meczu łódzkiej rywalizacji naprzeciwko nich stanęły włoskie siatkarski. Pochodząca z Azji zawodniczki nie były w stanie znaleźć odpowiedzi na bardzo skuteczną grę oponentek. Włoszki wygrały starcie w trzech setach. 

 

Polki są zdecydowanymi faworytkami nadchodzącego spotkania. Warto bowiem przypomnieć, że ostatni raz reprezentantki Korei Południowej wygrały seta z Biało-Czerwonymi w czerwcu 2019 roku. Od tego czasu te drużyny narodowe stanęły naprzeciwko siebie już sześć razy. 

 

Polskie siatkarki podczas trwającego turnieju w Łodzi zmierzą się jeszcze z pięcioma drużynami. Będą to reprezentacje Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Tajlandii i Kolumbii.

 

Transmisja meczu Polska - Korea Południowa w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go. Początek przedmeczowego studia o godzinie 16:30. Start spotkania o godzinie 17:20.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Clip - 25.11

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie