Mariusz Pudzianowski podjął wyzwanie Ninja Warrior Polska! Już we wtorek niesamowita rywalizacja na torze

Inne
Mariusz Pudzianowski podjął wyzwanie Ninja Warrior Polska! Już we wtorek niesamowita rywalizacja na torze
fot. Materiały prasowe
Mariusz Pudzianowski (drugi z lewej)

W 3. odcinku na torze pojawi się ten, który "tanio skóry nie sprzedaje", Mariusz "Pudzian" Pudzianowski! Jak utytułowany strongman i zawodnik mieszanych sztuk walki poradzi sobie z przeszkodami ninja? Na starcie staną także zdobywcy tytułu Last Man Standing, a obecnie Last Warrior Standing - Robert Bandosz i Paweł Murawski! To będzie zacięta rywalizacja!

- Prawdziwy sportowiec żadnych wyznań się nie boi! – od tych słów Mariusza Pudzianowskiego rozpoczniemy 3. odcinek „Ninja Warrior Polska”. Pięciokrotny Mistrz Świata Strongman po raz drugi spróbuje zmierzyć się z torem ninja. Po ostatnim występie na torze czuje nie dosyt, wpadł do wody na trzeciej przeszkodzie. Jak sam wówczas powiedział - Ninja kojarzy mi się z kimś takim delikatnym, skromnym, szczupłym, przebiegłym... a ja jestem taki skromny mały hipopotam. Czy tym razem uda mu się wejść na górę i przybić piątkę komentatorom – Jurkowi Mielewskiemu i Jurasowi po ukończonym biegu? – Moim marzeniem, planem jest żeby ten tor ukończyć – nie ważne w jakim czasie, a czy to mi się uda? Zobaczymy. – powiedział z pewną rezerwą tuż przed startem.

 

Do rywalizacji o miejsce w wielkim finale stanie 28 zawodników, poza Pudzianem są wśród nich znani z poprzednich edycji Last Man Standing: Robert Bandosz oraz Paweł Murawski. A także jeden z najlepszych zawodników w historii zawodów ninja w Polsce, Michał Grochoła! Czy weterani mogą być pewni sukcesu? Niekoniecznie, gdyż młodzi, bardzo sprawni debiutanci będą starali się pokrzyżować im plany.. w 3. odcinku pojawi się aż 15 nowych twarzy, które po raz pierwszy zmierzą się z torem!

 

Co wiemy o faworytach odcinka?

 

- Michał Grochoła – to 30-letni trener personalny z Mikołowa, który aż pięciokrotnie próbował swoich sił na torze, za każdym razem dochodząc do wielkiego finału! Jak sam mówi program dał mu niezwykłą pewność siebie – dzięki udziałowi w show postawił na biznes związany ze sportem, wraz z przyjacielem założył Stowarzyszenie Rozwoju Sportów Przeszkodowych, gdzie uczy dzieci oraz dorosłych, jak wzmacniać swoje ciało.

 

- Paweł Murawski – 34-latek ma za sobą trudną historię - jeszcze kilka lat temu pochodzący z Inowrocławia mężczyzna mieszkał na ulicy, miał problemy z narkotykami i nic nie wskazywało na to, by w kolejnych latach miał odnieść sukces. Murawski zdecydował się jednak na zmiany - przeszedł długą terapię i postanowił rozpocząć swoje życie od nowa. Obecnie jest jednym z najlepszych trenerów personalnych w Polsce i czołowym szkoleniowcem Ninja. To będzie jego siódmy występ w programie - mamy nadzieję że ta liczba okaże się dla niego szczęśliwa!

 

- Robert Bandosz – 33-latek z Pruszkowa pojawił się w pięciu edycjach programu, to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników OCR - mistrz i V-ce mistrz Polski i Europy. Zawodnik od 15 lat zmaga się z depresją o czym otwarcie mówi, chce swoim przykładem pokazywać, że należy walczyć o siebie, a sport w tym pomaga. Jego największym marzeniem jest występ w programie z synkiem, który jest jego najwierniejszym kibicem! 6-latek w tym roku wystartował w swoich pierwszych zawodach OCR kids.

 

Oglądaj Ninja Warrior Polska w każdy wtorek o godz. 20:05 tylko w Polsacie!


Polecamy ściągnięcie bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska. Znajdziecie w niej wszystkie przejścia w całości, dodatkowe materiały wideo, sondy, quizy i konkursy, w których można wygrać oryginalne gadżety z logo Ninja Warrior Polska. Aplikacja do ściągnięcia w sklepach GooglePlay i AppStore lub przez kod QR.

KN, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie