Kosmiczne zagranie brazylijskiej siatkarki! Uratowała drużynę... piłkarską przewrotką (WIDEO)

Siatkówka
Kosmiczne zagranie brazylijskiej siatkarki! Uratowała drużynę... piłkarską przewrotką (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Kosmiczne zagranie brazylijskiej siatkarki!

Niesamowita akcja rozegrała się w meczu Bułgarii z Brazylią podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Libero Canarinhos uratowała swój zespół przed porażką w trzecim secie, broniąc piłkę przewrotką!

Starcie Bułgarek z Brazylijkami było niezwykle emocjonujące. Podopieczne Ze Roberto były zdecydowanymi faworytkami meczu i potwierdziły to w premierowej odsłonie, wygrywając 25:13. W drugim secie niespodziewanie przegrały 22:25 i zaczęło robić się nerwowo.

 

Co więcej, Bułgarki miały piłkę setową na wagę zwycięstwa w trzeciej partii przy stanie 26:25. Dwukrotnie miały w górze piłkę na zwycięstwo, a właśnie po tej drugiej wydawało się, że sprawa jest zamknięta. Wtedy jednak kosmicznym zagraniem popisała się Nyeme.

 

Libero Canarinhos popędziła za praktycznie niemożliwą do obrony piłką i przewrotką rodem z piłkarskiej murawy przebiła piłkę na drugą stronę siatki. Koleżanki z zespołu nie mogły zmarnować takiej okazji. Wygrały całą akcję po błędzie podwójnego odbicia jednej z Bułgarek.

 

Brazylijki ostatecznie i tak przegrały trzecią partię 27:29, ale w całym meczu wygrały 3:2.

 

Cała akcja w poniższym materiale wideo.

 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie