Kamil Grabara rozwścieczył fanów Galatasaray. Wystarczył jeden wpis

Piłka nożna
Kamil Grabara rozwścieczył fanów Galatasaray. Wystarczył jeden wpis
fot. PAP
Kamil Grabara rozwścieczył kibiców Galatasaray

FC Kopenhaga z Kamilem Grabarą w składzie rozpoczęła tegoroczną edycję Ligi Mistrzów od wyjazdowego remisu z Galatasaray Stambuł. Po ostatnim gwizdku polski bramkarz zamieścił w mediach społecznościowych wpis, który rozwścieczył tureckich kibiców.

FC Kopenhaga grała w pierwszej kolejce w Stambule. Duńczycy świetnie weszli w mecz i do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron podwyższyli na 2:0 i wydawało się, że mają spotkanie pod kontrolą. W samej końcówce wypuścili jednak zwycięstwo z rąk - w 86. minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, a dwie minuty później wyrównali. Ostatecznie zespoły podzieliły się więc punktami. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Spadek Polski w rankingu FIFA! Tunezja, Korea Południowa i Australia przed Biało-Czerwonymi

 

Piłkarze z Kopenhagi opuszczali boisko w minorowych nastrojach. Wyraz swojej frustracji postanowił dać w mediach społecznościowych Kamil Grabara. Polski bramkarz dodał post, w którym napisał: "Zasłużyliśmy na komplet punktów w tej gó***ej dziurze, ale takie jest życie, idziemy dalej".

 

Tureccy kibice wpadli w szał i obrażali w komentarzach Grabarę. Wtedy możliwość odpowiadania na wpis została zablokowana, a po chwili zmieniła się również treść wpisu. "Zasłużyliśmy na komplet punktów w tym gó***ym meczu, ale takie jest życie, idziemy dalej".

 

Na post Grabary zareagowały również tureckie media. Nie pozostawiają one na Polaku suchej nitki, pisząc między innymi o "skandalicznym zachowaniu". 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie