Michał Probierz opublikował zdjęcie! "Dajcie czas tej drużynie"

Piłka nożna

W środę 20 września Michał Probierz został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Nowy trener Biało-Czerwonych dzień później opublikował zdjęcie w swoich mediach społecznościowych.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w środę 20 września ogłosił, że Probierz zostanie nowym selekcjonerem polskiej kadry. Były szkoleniowiec między innymi Jagiellonii Białystok przejął stery w ekipie Biało-Czerwonych po Fernando Santosie, który został zwolniony po nieudanych meczach eliminacji mistrzostw Europy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Prezes PZPN może pójść na dno razem z Michałem Probierzem. Za dużo piwa sam nawarzył

 

Probierz w czwartek opublikował zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Widać na nim, jak nowy trener polskich piłkarzy siedzi przed laptopem w gabinecie. 

 

"Dziękuje wszystkim za wsparcie i dobre słowa. Dajcie czas tej drużynie, a będziecie z niej dumni" - napisał były trener Cracovii. 

 

 

Warto przypomnieć, że 50-latek nie ma za dużo czasu na przygotowanie drużyny narodowej przed nadchodzącymi starciami. Biało-Czerwoni już w październiku zagrają dwa mecze eliminacji mistrzostw Europy. Najpierw zmierzą się z Wyspami Owczymi, a później staną naprzeciwko Mołdawii.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie