Fortuna Puchar Polski: Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Pogoń Siedlce i Podbeskidzie Bielsko-Biała zagrają ze sobą w pierwszej rundzie Fortuna Pucharu Polski. Której z drużyn uda się awansować do kolejnej fazy rozgrywek? Relacja i wynik na żywo meczu Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała na Polsatsport.pl.

W zeszłym sezonie w finale Fortuna Pucharu Polski Legia Warszawa okazała się lepsza od Rakowa Częstochowa. Po 120 minutach walki kibice zgromadzeni na PGE Narodowym nie zobaczyli żadnych bramek. Rzuty karne lepiej egzekwowali piłkarze ze stolicy, a ich bohaterem został Kacper Tobiasz, który obronił decydującą "jedenastkę".

 

W pierwszej rundzie tegorocznych zmagań o krajowy puchar odbędzie się 28 spotkań. Jedno z nich rozegrane zostało awansem, a Stal Rzeszów pokonała na wyjeździe 3:0 Miedź II Legnica.

 

Oprócz zawodników z Rzeszowa w drugiej rundzie PP zagrają na pewno także cztery najlepsze zespoły PKO BP Ekstraklasy z minionej kampanii, czyli Raków Częstochowa, Legia Warszawa, Lech Poznań i Pogoń Szczecin. Wyżej wymienione drużyny otrzymały tak zwany "wolny los".

 

Relacja i wynik na żywo meczu Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie