Małopolska Gala Sportu. Transmisja TV i stream online

Inne
Małopolska Gala Sportu. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Małopolska Gala Sportu zwieńczy pierwszy dzień II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki.

Zwieńczeniem pierwszego dnia II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki będzie Małopolska Gala Sportu, podczas której nagrodzeni zostaną najlepsi sportowcy tego regionu. Transmisja Małopolskiej Gali Sportu w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Zakopane w dniach 26-28 września będzie absolutnym centrum europejskiego sportu. Właśnie tam odbędzie się II Europejski Kongres Sportu i Turystyki, którego partnerem medialnym została Grupa Polsat Plus.

 

ZOBACZ TAKŻE: II Europejski Kongres Sportu i Turystyki. "Największe wydarzenie w historii Polski”

 

- Kongres to wydarzenie z dużym rozmachem, w którym udział weźmie o wiele więcej gości z zagranicy niż rok temu. Problemy są ważkie: Rosja i Białoruś nie powinny wystartować na IO w Paryżu, a to jest cały czas dyskutowane i będzie tematem wielu paneli – zaznaczył Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat i wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Poruszonych zostanie wiele tematów.

 

- Będziemy rozmawiać o tym, jaka powinna być ścieżka dojścia Polski do absolutnie największych imprez na świecie, z letnimi igrzyskami olimpijskimi włącznie – zapowiada minister Bortniczuk.

 

Po zakończonych panelach będą odbywały się gale. Już pierwszego wieczoru nagrodzeni zostaną najlepsi sportowcy Małopolski.

 

Transmisja Małopolskiej Gali Sportu od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra. Poprowadzą: Aleksandra Szutenberg i Bożydar Iwanow

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie