Media: Robert Lewandowski mógł odejść z reprezentacji! Szokujące doniesienia

Piłka nożna

W mediach pojawiła się plotka dotycząca możliwego odejścia Roberta Lewandowskiego z piłkarskiej reprezentacji Polki! By do tego jednak doszło, musiał spełnić się konkretny scenariusz.

Ostatnio o zakończeniu swojej reprezentacyjnej kariery poinformował Grzegorz Krychowiak. Jak się okazuje, ekipę Biało-Czerwonych mógł opuścić inny doświadczony zawodnik. Według informacji przekazanych przez Przegląd Sportowy Onet, w przestrzeni publicznej pojawiła się plotka o możliwym odejściu Lewandowskiego z kadry.

 

ZOBACZ TAKŻE: Były selekcjoner nie rozumie narzekania na Roberta Lewandowskiego. "Teraz jest moda na to"

 

By do tego jednak doszło, musiał spełnić się konkretny scenariusz. Według doniesień, jeżeli Biało-Czerwoni przegraliby swoje wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw Europy - z Wyspami Owczymi i Albanią, to Lewandowski miałby podjąć decyzję o zakończeniu reprezentacyjnej kariery. W takiej sytuacji "Lewy" chciał pożegnać się z kadrą po listopadowym starciu z Czechami.

 

Jak poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego, napastnik Barcelony ma być już zmęczony grą w kadrze. Sytuacje ma odmienić nowy selekcjoner Michał Probierz, który zastąpił Fernando Santosa po nieudanych meczach eliminacji Euro.

 

Warto przypomnieć, że już niedługo odbędą się kolejne mecze piłkarskiej reprezentacji Polski. Probierz i jego podopieczni w październiku staną naprzeciwko Wysp Owczych i Mołdawii. Natomiast w listopadzie zagrają z Czechami.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie