Polski napastnik ściągnięty z boiska już w pierwszej połowie! Nie podał ręki trenerowi

Krzysztof Piątek został ściągnięty z boiska już w 31. minucie

Krzysztof Piątek został ściągnięty z boiska w meczu Fenerbahce - Basaksehir już w 31. minucie. Polak po zejściu z murawy był wściekły. Nie podał ręki swojemu trenerowi i od razu skierował się do szatni.

W czwartek 28 września Basaksehir, którego zawodnikiem jest Piątek, mierzył się na wyjeździe z Fenerbahce. Mecz nie rozpoczął się po myśli gości. Do 20. minuty gospodarze prowadzili już trzema bramkami. Taki obrót spraw spowodował, że Cagdas Atan, który zasiada na ławce trenerskiej Basaksehiru, zdecydował się na zmiany.

Boisko opuścili Dimitrios Pelkas i Piątek. Polski napastnik nie był zadowolony z decyzji szkoleniowca. Po zejściu z murawy nie podał ręki swojemu trenerowi, jak również nie usiadł na ławce rezerwowych. Zamiast tego 28-latek od razu skierował się do szatni. Jego miejsce na boisku zajął Philippe Paulin Keny.

Ostatecznie mecz zakończył się triumfem Fenerbahce 4:0. Warto zaznaczyć, że dwa z czterech goli w tym starciu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Turcji zdobył inny reprezentant Polski - Sebastian Szymański.

Piątek do zespołu ze Stambułu przeniósł się w lipcu 2023 roku z Herthy Berlin. Do tej pory Polak rozegrał w barwach nowego klubu sześć ligowych spotkań, w których nie zdobył ani jednej bramki.