WTA w Tokio: Iga Świątek - Weronika Kudiermietowa. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Iga Świątek już niedługo rozegra swój kolejny mecz podczas turnieju WTA w Tokio. Jej przeciwniczką będzie Weronika Kudiermietowa. Czy Polka awansuje od kolejnej rundy? Relacja i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Weronika Kudiermietowa na Polsatsport.pl.

Rywalką Świątek podczas pierwszej rundy rywalizacji w Japonii była Mai Hontama. Chociaż wiceliderka światowego rankingu była zdecydowaną faworytką tego pojedynku, to pochodząca z Japonii tenisistka była w stanie postawić się przeciwniczce. Polka wygrała to starcie po ponad dwóch godzinach gry. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jak technologia pomaga Idze Świątek? "Dzięki temu osiąga takie wyniki"

 

Kudiermietowa ma za sobą już dwa starcia w stolicy Japonii. Jej oponentkami były Harriet Dart i Kayla Day. Rosyjska zawodniczka wygrała oba te mecze, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta. Czy równie dobrze zaprezentuje się podczas zbliżającego się starcia z wyżej rozstawioną oponentką? 

 

Warto przypomnieć, że Świątek i Kudiermietowa do tej pory mierzyły się na korcie cztery razy. Wszystkie te pojedynki zakończyły się triumfami zawodniczki z Raszyna.

 

Relacja na żywo z meczu Świątek - Kudiermietowa na Polsatsport.pl. Początek w nocy z czwartku na piątek.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie